Registracija

Pradžia

Dėkojame, kad dalyvaujate didžiausiame Respublikos ikimokyklinio ugdymo įstaigų fizinį aktyvumą skatinančiame projekte "Lietuvos mažųjų žaidynės". Tikimės, kad prieš pildydami registracijos formą gerai įsiskaitėte atnaujintus projekto nuostatus ir prisiimate visus projekto dalyvių įsipareigojimus. Prašome susipažinti su anketos pildymo instrukcija. Anketa pildoma lietuviškomis mažosiomis raidėmis (didžiąja raide pradedami tik miestai, vardai, pavardės ir pavadinimai). Adresas rašomas tokia tvarka: Gatvė, Namo Nr, Miestas, pašto kodas (visos dalys privalomos) įstaigos, nenurodžiusios pašto kodo visas siuntas galės atsiimti atvykusios į Kauną ;)

Ikimokyklinio ugdymo įstaigos pavadinimas (Miestas (rajonas), lopšelis-darželis (ar kitaip), pavadinimas. Prašome būtinai registraciją pradėti nuo miesto/rajono pavadinimo.
Tikslus įstaigos adresas (su pašto kodu)
Įstaigos telefonas
Įstaigos el.pašto adresas. Prašome pasitikrinti ar teisingai užrašėte paštą, nes tai labai svarbu, norint palaikyti kontaktą ir laiku gauti svarbią informaciją
Projekte dalyvaujančių pedagogų vardai, pavardės (2 pedagogai. Rašyti per kablelį, lietuviškomis raidėmis be kvalifikacinių kategorijų)
Kontaktinio asmens vardas pavardė
Kontaktinio asmens telefonas
Kontaktinio asmens el.pašto adresas. Prašome nurodyti paštą kuriuo būtų galima atsiųsti informaciją ir savaitgalį. Prašome pasitikrinti ar teisingai užrašėte paštą, nes tai labai svarbu, norint palaikyti kontaktą ir laiku gauti svarbią informaciją.
Visi projekto dalyviai (2 žmonės) privalo atvykti į teorinį -praktinį seminarą "Projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės" organizavimo ir teisėjavimo metodika" Tiksli seminarų vykdymo vieta bus paskelbta vėliau ir atsiųsta visiems dalyviams nurodytais kontaktais. Į dalyvaujančias įstaigas išsiųsime kvietimus, dalyviai gaus RIUKKPA 6 val. seminaro pažymėjimą.
Pirmasis žaidynių etapas bus vykdomas jūsų įstaigoje (vasario 5 - kovo 3 d) , prašome nurodyti pageidaujamą datą