Pradžia

Mažiesiems – knyga „Miško olimpinės žaidynės“

2020-03-23
Mažiesiems – knyga „Miško olimpinės žaidynės“

Mažiausiems ir judriausiems visuomenės nariams likus namuose, atsirado ne viena laisva minutė. Jas Lietuvos tautinis olimpinis komitetas rekomenduoja praleisti su knyga „Miško olimpinės žaidynės“.

Knyga kviečia vaikus mokytis draugiškai bendrauti su kitais, padėti vienas kitam, siekti tikslų, išmokti būti ir jaustis komandos nariais, būti aktyviems, taikiems, gerbti save ir kitus. Ji parašyta remiantis pagrindinėmis olimpinėmis vertybėmis: tobulėjimu, pagarba ir draugyste. 

Knygos dėmesio centre – miške prie seno kelmo gyvenantis kiškiukas vardu Olimpiukas. Jo tėtis buvo pats greičiausias miške – tikras čempionas! Jis mokė kiškius sporto paslapčių bei garbingo elgesio taisyklių. Ir kartu su sūnumi rengėsi artėjančioms miško olimpinėms žaidynėms.

Ir štai pagaliau miške išaušo iškilminga diena. Prie maratono varžybų linijos stojo kiškiai, lapės, voverės, meškos, vilkai ir net žiogai. Jų laukia nepaprasti nuotykiai.

Ūgtelėję skaitytojai ir pačių mažiausiųjų tėveliai šią Zinos Birontienės knygą gali paskaityti savo išmaniuosiuose įrenginiuose. Ją parsisiųskite čia.